KinoTrend

KinoTrend 2.3.3

KinoTrend — безкоштовний додаток для онлайн перегляду та завантаження фільмів (торренти) для Андроїд-пристроїв. Головною особливістю каталогізатора є те, що тут наявні всі останні новинки зі світу кіно. Практично всі фільми доступні в найвищій якості FHD і UHD (4K).

Сам по собі додаток не містить ніякого контенту. Всі фільми бере з відкритих джерел в інтернеті, тому ніякої відповідальності за зміст не несе. До всього контенту є трейлер, опис, зазначений режисер і актори, а також жанр, дата виходу і тривалість. Крім цього, є рейтинг Кинопоиска і IDMb.

Увага! Для онлайн перегляду торрент-файлів необхідне встановлення додаткового ПЗ. Рекомендуються наступні утиліти: TorrServe, AceStream або Klay. Без цих програм додаток не працюватиме.

KinoTrend має стандартний для подібних каталогізаторів інтерфейс. Все просто і зручно. Є текстовий і голосовий пошук. Доступне сортування контенту по країні-виробнику, жанру, рейтингу та якості.

Завантажуйте додаток на свій девайс і насолоджуйтеся переглядом найсвіжіших і найбільш трендових фільмів у відмінній якості. Також не забувайте ділитися досвідом використання цього додатка з іншими користувачами в коментарях.

Зміни в останній версії Кінотренд

  • Виправлено вибір методу сортування при початковому налаштуванні.
  • Виправлення помилок попередньої версії.
Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5 і вище
Українська мова: Є
Завантажити KinoTrend для Android

Коментарі

Інші додатки в категорії