KuCoin

KuCoin 3.79.3

KuCoin - додаток, що допоможе вам продавати і купувати різну криптовалюту і виводити її на особисті рахунки. Цей майданчик є одним з наймолодших, проте дуже популярним серед користувачів. Крім іншого, ця платформа має свою власну валюту, яка може приносити власнику пасивний дохід.

Біткойни з'явилися відносно недавно, але вже встигли отримати свою аудиторію. З огляду на те, що за останні роки їх цінність зросла в десятки разів, купувати і продавати цю криптовалюту на біржах є досить розумним рішенням для заробітку грошей. Але, щоб не прогадати і безпечно проводити подібного роду «угоди», необхідно використовувати надійний майданчик для цього.

Додаток KuCoin - це програма для мобільних гаджетів, яка надає вам право торгувати на однойменній платформі і проводити купівлю або продаж своїх біткойнів чесно, прозоро і надійно. Цей сервіс має зручний інтерфейс, з яким без проблем впорається будь-який користувач мобільних гаджетів.

Щоб приступити до торгів, для початку необхідно пройти нескладну реєстрацію. Вона убезпечить вас від шахраїв і зломщиків, а значить забезпечить збереження зароблених грошей. Далі, щоб увійти в систему, програма буде кожен раз запитувати ваш логін й пароль і тільки тоді пропускати в систему.

Для початку торгів потрібно перейти на сторінку «Ринки». Там ви побачите список всіх доступних криптовалютних пар і зможете приступити безпосередньо до процесу покупки або продажу своїх біткойнів. Новачки можуть задіяти кілька ринків відразу, для більш досвідчених же гравців, краще вибрати одну, найбільш перевірену біржу і проводити торги на ній.

Додаток KuCoin дозволить виводити гроші на будь-який рахунок або гаманець. Для цього потрібно лише ввести номер потрібного особового рахунку, суму виведених коштів і після підтвердження всієї операції спеціальним паролем, транзакція буде проведена, і ви отримаєте свої біткойни.

Також в цьому сервісі є функція, яка значно виділяє його на тлі інших додатків для торгів, а саме, тут задіюється власна криптовалюта. Вам достатньо лише придбати певну суму біткойнів і покласти їх на свій рахунок. Ваш прибуток буде зростати, в залежності від коливань курсу, і ви будете отримувати пасивний дохід, абсолютно нічого для цього не роблячи.

Зміни в останній версії

  • Підтримка депозиту у євро, фунтах стерлінгів.
  • Соціальний центр був нещодавно модернізований, що полегшує перегляд переваг, які у вас вже є.
  • Безстрокові контракти USDC наразі підтримуються.
Автор:
ID додатку: com.kubi.kucoin
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити KuCoin для Android

Коментарі

Інші додатки в категорії