League of Legends: Wild Rift

League of Legends: Wild Rift 5.1.0.7895

League of Legends: Wild Rift — це безкоштовна багатокористувацька онлайн гра в жанрі MOBA (Multiplayer Online Battle Arena) для мобільних пристроїв з системою Android від компанії Riot Games. У грі ви повинні зібратися в команду з іншими гравцями та зустрітися з командою суперників на спеціальній ігровій арені. Ви будете заробляти досвід і золото, битися, вбивати ворогів та багато іншого.

При першому вході в гру у вас запуститься навчальний матч, де ви зможете навчитися переміщати свого героя, дізнатися основну інформацію про нього, атакувати та багато іншого. Після першого навчання у вас оновиться гра і буде запропоновано обрати свого першого чемпіона із п'яти наданих для подальшої гри за нього. Решту стандартних героїв можна буде отримати, пройшовши решту навчання.

Геймплей гри полягає в тому, що вам та вашій команді потрібно знищити Нексус — головну споруду ваших супротивників. Вбиваючи ворожих поплічників та чемпіонів, ви зароблятимете золото та досвід. Завдяки накопиченому досвіду ви активуватимете нові навички. Кожен чемпіон має унікальні здібності. А за золото у вас буде можливість купити спорядження, яке збільшує вашому чемпіону показники здоров'я, шкоди, швидкості атаки та інші. Щоб дістатися до ворожого Нексуса, вам спочатку знадобиться знищити захисні вежі, які атакуватимуть вас та ваших поплічників. Знищивши їх, ви отримаєте золото. У грі є механіка, що дозволяє вам отримувати більше золота за вбитого чемпіона або поплічника. Для цього останній смертельний удар повинні завдати саме ви.

League of Legends: Wild Rift містить величезну кількість чемпіонів, кожен з яких має певний клас і унікальний набір здібностей. Ви можете вибрати стрілка, мага, воїна та інших героїв. У налаштуваннях гри реалізований функціонал, що дозволяє вам вручну змінювати параметри графіки та проводити детальне налаштування. Деякі пункти в налаштуваннях будуть недоступні, якщо ваш смартфон або планшет не підтримує їх.

Кожен із представлених героїв у грі не доступний вам з самого початку. Щоб розблокувати чемпіонів потрібно купувати їх за одну із внутрішньоігрових валют (Синій пил та Wild Cores). Першу можна заробляти, виконуючи завдання та беручи участь у битвах, а другу можна отримати лише купивши її за реальні гроші.

Зміни в останній версії

  • НОВІ ЧЕМПІЇ: обійміть темряву всередині — Синдра, Талон і Кіндред виповзають із тіні в Розлом.
  • ПЕРЕРОБКИ: Ауреліон Сол отримав серйозне оновлення, а шанувальники Грагаса, Юмі та Вуконга також чекають деяких змін!
  • ІГРОВІ МОДИ: насолоджуйтеся Ареною з новими функціями та абсолютно новим режимом Double Cast!
Автор:
ID додатку: com.riotgames.league.wildrift
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити League of Legends: Wild Rift для Android League of Legends: Wild Rift для Windows League of Legends: Wild Rift для macOS

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про League of Legends: Wild Rift!

Інші додатки в категорії