Magisk

Magisk 26.1

Magisk – це потужна утиліта з відкритим кодом, адміністратор прав суперкористувача з додатковим функціоналом для пристроїв з операційною системою Android. Завдяки роботі без модифікації системного розділу є більш безпечною альтернативної звичного SuperSU. А додаткові модулі значно урізноманітнюють користувацький досвід.

Magisk  допоможе встановити різні системні програми і моди в режимі systemless, тобто без зміни розділу /system. Magisk вміє запускати скрипти на різних етапах монтування і підміняти файли (наприклад, build.prop) ще до монтування розділу /data. Дозволяє приховувати наявність руту/розблокованого бутлоадеру/permissive-режиму SELinux від різних банківських/поштових/ігрових додатків і платіжного сервісу Android Pay, а також отримувати на деяких пристроях OTA-оновлення стокових прошивок.

Magisk є своєрідним адміністратором, який відкриває вхід в деякі закриті частини системи. У процесі отримання прав додаток не проникає в саме ядро. Таким чином, зміна прошивки смартфона стане більш безпечною і ризик видалити деякі важливі модулі значно зменшується.

Завдяки цьому додатку ви зможете приховувати root права від тих сервісів, які не працюють на «зламаних» системах. Наприклад, різні онлайн-банкінги або системи безконтактної оплати перестануть розпізнавати ваш пристрій, як загрозу і повернуть доступ до них.

Якщо у вас вже є інший подібний додаток (типу SuperSU), рекомендується його видалити, інакше може статися конфлікт. Після запуску програми з’являється невелике меню. Там можна переглянути поточний статус, ознайомитися з доступними модулями, а також, перейти в розділ налаштування, де задаються зручні для вас параметри.

Зміни в останній версії

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити Magisk для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Magisk!

Інші додатки в категорії