KingRoot

KingRoot 5.4.0

KingRoot – потужний інструмент для мобільних телефонів та планшетів під управлінням Android для отримання root-прав. Програма позиціонується як прекрасний варіант для початківців та інших користувачів, які не хочуть «залазити в нетрі», встановлюючи сторонні прошивки та підключаючи свої девайси до комп’ютера.

KingRoot підтримує абсолютну більшість пристроїв відомих моделей (Samsung, Lenovo, Huawei, LG, Sony, Motorola тощо) з різними офіційними прошивками, які працюють на Android 2.2-6.0. Ключова особливість програми — підключення до хмарної бази даних (зараз вже не працює), де вона підбирає оптимальний варіант надання root-прав для конкретної моделі девайсу. Це дозволяє їй бути сумісною уже з понад 10 000 моделей. Слід зауважити, що віднедавна програма об’єднує в собі як функціонал KingRoot, так і функціонал KingUser.

Процес встановлення програми та отримання root-прав інтуїтивно зрозумілий. Необхідно включити дозвіл на встановлення програм з невідомих джерел, включити передачу даних чи Wi-Fi для підключення програми до хмари, і встановити саму програму. Запустивши програму, натисніть «Попробувати» і очікуйте, поки програма не виконає 100% операцій. За цей час телефон може декілька разів перезапуститись. Після завершення всіх операцій зробіть перезапуск вашого пристрою, щоб мати можливість користуватись root-правами.

KingRoot створений для максимального спрощення процедури отримання root-прав. База підтримуваних моделей постійно зростає, що дозволяє програмі займати одне з лідируючих місць в своїй ніші.

Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 2.2 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити KingRoot для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про KingRoot!

Інші додатки в категорії