Universal Root

Universal Root 1.6.9

Universal Root — комплекс програм, завдяки якому ви зможете отримати Root-права без використання персонального комп’ютера та встановлення додаткових програм. Наявність рут-прав допоможе розширити можливості використання девайсу та отримати статус суперкористувача.

Додаток Universal Root відрізняється від інших, оскільки дозволяє керувати Root-правами завдяки програмі SuperSu pro. Для цього потрібно при першому запуску натиснути кнопку «Мульти ROOT». Після цього у відсотках буде показана вірогідність успішного встановлення рут-прав конкретно для вашого гаджета. Якщо вас влаштовує відсоток успішності, натискайте кнопку «Далі» і завершуйте процес.

Окрім основної своєї функції (отримання розширених прав користувача), додаток може також надати вичерпну інформацію про сам мобільний пристрій.

Додаток досить простий у використанні, тому не викличе труднощів навіть у новачків. Universal Root має простий та зрозумілий інтерфейс й доволі стриманий дизайн.

Програма буде корисною всім користувачам Андроїд, які хочуть отримати додаткові можливості для налаштування та використання ОС та додатків. 

Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 2.3 і вище
Мови інтерфейсу: English
Завантажити Universal Root для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Universal Root!

Інші додатки в категорії