Major Mayhem 2

Major Mayhem 2 1.163.2021031813

Major Mayhem 2 - Gun Shooting Action — друга частина динамічної, швидкої і дійсно захоплюючої аркади для пристроїв на базі Андроїд. Головний герой повертається, щоб знову боротися зі злом, Tne Evil Villains Corporation, і рятувати світ від темних сил.

Вороги наступають звідусіль! У ваших руках знаходиться життя всього людства, яке ви повинні врятувати будь-яким способом. Благо, для цієї мети у вашому арсеналі є велика кількість потужної зброї, за допомогою якої ви будете боротися.

Проходячи рівень за рівнем, ви будете наближатися до своєї мети. При цьому ви повинні розуміти, що випробувань чекає чимало. Боріться з ворогами-пішаками, з босами, рятуйте заручників, заробляйте медалі за виконані місії і впевнено крокуйте до перемоги. Гра супроводжується безперервним екшеном, а також відмінним музичним супроводом, що підкреслює динамічність гри і хаос, який в ній панує. Також слід зазначити барвисту HD графіку з крутою анімацією.

Якщо ви скучили за простою веселою грою, де не потрібно особливо напружуватися і ламати голову над кожною дією, тоді завантажуйте цю стрілялку на свій смартфон — однозначно не пошкодуєте. Якщо ви вже встигли пограти, діліться враженнями від гри нижче в коментарях.

Зміни в останній версії

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор:
ID додатку: com.rocketjump.majormayhem2
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.1 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
Major Mayhem 2
Cackle

Інші додатки в категорії