Mamba

Mamba 3.148.1 (12671)

Мамба – це одна з найбільших мереж на просторах СНД, а також у Східній Європі, яка дозволяє знайомитися людям. Як відомо, на сьогоднішній день існує величезна кількість сайтів і сервісів для знайомств. Але тільки тут присутня найбільша аудиторія людей, що дозволяє збільшити ймовірність того, що ви знайдете саме того, хто вам дійсно цікавий. Варто сказати, що спочатку сервіс для знайомств Мамба був доступний виключно через сайт, що відкривається в браузері на комп'ютері. Однак це є не сильно зручним, особливо для тих людей, які частіше користуються смартфонами і планшетами, ніж комп'ютерами. На сьогоднішній день, онлайн аудиторія цього сервісу знайомств становить близько одного мільйона чоловік. Таким чином, зареєструвавшись, можна бути впевненим в тому, що вам обов'язково напишуть. Для того щоб відповісти в будь-який момент часу, встановлення додатку стане вірним рішенням.

Не секрет, що подібних сервісів для знайомств велика кількість. При цьому саме Мамба є досить простим, швидким і безкоштовним способом для того щоб здійснювати пошук нових людей. В ній спілкування і знайомства стають більше схожі на гру. Все досить невимушено і просто. Мільйон людей, які перебувають в мережі, чекають нових знайомств кожну хвилину. Можете не сумніватися, що вас чекатиме безліч пригод і, можливо, кохання. Для всього цього необхідно лише встановити програмний продукт на свій девайс. Варто зазначити, що додаток об’єднаво в собі все найкраще для знайомств і подарувало кожному хто зареєстрований на Мамбі, легкість і простоту спілкування, а також величезну кількість абсолютно нових емоцій. Можете не сумніватися, що встановивши Мамбу на свій мобільний пристрій, ви не пошкодуєте про своє рішення.

Програма досить проста у використанні. Відкривши додаток, ви побачите список своїх друзів, повідомлення, а також пошук, завдяки якому можна знайти дівчину або чоловіка, що відповідають вашим вимогам. Для зручності, існує можливість внесення критеріїв в пошуку. Тут йде мова, про вік, стать, уподобання, життєві принципи і так далі. Виконавши інсталяцію програми на своєму девайсі, можете не сумніватися, що ваше рішення буде максимально вірним і ви обов’язково, зможете знайти людину, з якою зв’яжете своє подальше життя.

Зміни в останній версії Мамба

- З кожним оновленням ми не тільки додаємо нові, зручні функції, але і покращуємо стабільність роботи програми. А також виправляємо помилки, знайдені нашими користувачами.

Історія змін →

Автор:
ID додатку: ru.mamba.client
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.0.3 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
Mamba
Cackle

Інші додатки в категорії