Microsoft Teams

Microsoft Teams 1416/1.0.0.2023163801

Microsoft Teams — це безкоштовний функціональний бізнес-менеджер для колективного спілкування та роботи. Сумісний не тільки з Android, але й з Windows, MacOS та IOS. За допомогою цієї програми ви зможете організувати робочий онлайн простір і зібрати всю команду в одному місці.

Додаток дозволяє здійснювати відео- і аудіо дзвінки, спілкуватися в чаті, обмінюватися файлами, спільно працювати над будь-якими проектами. При цьому є безліч інструментів, які допоможуть зробити роботу максимально комфортною. За допомогою Teams можна отримувати доступ до файлів Word, PowerPoint і Excel, а також ділитися ними та редагувати в реальному часі.

Щоб додати учасника в команду, потрібно просто ввести його адресу електронної пошти в необхідне поле і натиснути плюс. Адміністратор команди має доступ до розширених налаштувань керування учасниками.

Microsoft Teams гарантує безпеку ваших даних і повну конфіденційність. Програма застосовує двохетапну перевірку справжності і шифрування передаваних даних.

Додаток має користувальницький багатофункціональний інтерфейс. На вибір є світла і темна тема оформлення. У лівому верхньому кутку доступне гамбургерне меню, яке відкриває доступ до всього функціоналу. Завантажуйте додаток на свій девайс і зробіть робочий процес максимально комфортним.

Зміни в останній версії

  • Тепер переглядайте будь-які зміни у ваших зборах у календарі Teams в режимі реального часу
  • Прикріплюйте хмарні файли до чату та каналу з мобільного пристрою Teams
Автор:
ID додатку: com.microsoft.teams
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.4 і вище
Мови інтерфейсу: English, Українська, Русский
Завантажити Microsoft Teams для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Microsoft Teams!

Інші додатки в категорії