mope.io

mope.io 1.0.2

mope.io — захоплива пригодницька багатокористувальницька гра для пристроїв на базі Android. Мета гри — просунутися вперед харчовим ланцюгом якнайдалі і стати найбільш розвиненою твариною. Це гра — природний відбір, де перемагає найсильніший і найспритніший.

Протягом гри вам необхідно їсти інших тварин і намагатися нікому не дати поласувати вами. Важливий момент: ті, кого ви можете з'їсти розміщені в світло-зелених колах, а ті, хто вас — в червоних. Також ви можете харчуватися грибочками, планктоном, ягодами і дрібними тваринами, вони не несуть вам ніякої небезпеки.

З кожним наступним рівнем ваші можливості будуть розширюватися, відповідно ви зможете полювати на більш велику здобич. Всього в грі 16 рівнів і 20 видів тварин, які ви можете відкрити для себе і якими будете боротися за першість. Гра має дещо примітивну графіку, але для такого роду симуляторів більшого й не потрібно.

Гра володіє дуже цікавим і захоплюючим геймплеєм, який затягує з перших хвилин проходження. Запустивши гру, ви гарантовано залипнете на кілька годин. Завантажуйте mope.io на свій пристрій і станьте справжнім хижаком, поглинаючи слабких жертв. Також не забувайте ділитися враженнями від гри в коментарях. 

Зміни в останній версії

  • Покращена сумісність з останніми версіями Android, додана політику конфіденційності.
Автор:
ID додатку: tatarnykov.stan.mopeioandroid
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.4 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити mope.io для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про mope.io!

Інші додатки в категорії