Movily

Movily 1.6.2

Movily — безкоштовний додаток для онлайн перегляду різного медіаконтенту для пристроїв на базі Андроїд. Використовуючи цей сервіс, ви зможете дивитися фільми, серіали, мультики і аніме у відмінній якості. Вибір контенту вражає, тому тут кожен знайде, що подивитися. Доступні всі гучні новинки зі світу кіно.

Головною перевагою цього кінотеатру є можливість вибору озвучення, серед десятків варіантів. Слід зазначити, що серед запропонованих варіантів студій озвучення, практично всі дійсно дуже якісні: HDrezka Studio, LostFilm, Цікава Ідея, IdeaFilm та багато інших.

До всього контенту є невеликий опис сюжету, вказані рік випуску і жанр. Також важливо, що практично до всіх відеофайлів є трейлер і вказано Рейтинг КиноПоиск і IMDB. Наявність рейтингу дозволяє визначити, чи вартий фільм вашої уваги ще до його завантаження.

Movily володіє дуже зручним користувальницьким інтерфейсом. Весь контент згрупований по відповідних розділах. Вгорі представлені 4 основних категорії: Фільми, Серіали, Мультфільми, Аніме. У кожній з категорій представлено багато якісного контенту. Дуже зручно, що окремо виведені Новинки, Переглядають зараз, Скоро і Популярні. Все це спрощує користувачеві вибір фільму. Вподобані фільми ви можете додати у Вибране.

Зміни в останній версії

  • DNS-over-HTTPS: Тепер ви можете вибрати сервер DoH для обходу блокувань, якщо хочете. Використовуйте цю функцію, тільки якщо впевнені у своїх діях.
  • Сортування сезонів та серії: для тих, хто втомився гортати тисячі серії вниз, щоб дістатися до потрібної.
  • Поскаржитись: у вас з'явилася можливість надіслати скаргу на контент з різних причин, включаючи некоректний контент, відсутність серій, проблеми з трейлером та інші.
  • Повідомити про проблему: Чи зіткнулися з помилками в роботі програми? Повідомте про це через відповідний розділ у вкладці "Соцмережі".
  • Поліпшено сумісність програми на Meta Quest та Samsung Dex.
  • Частково вирішено проблему з регіональним блокуванням у більшості відео.
Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Movily для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Movily!

Інші додатки в категорії