Мой говорящий Моргенштерн

Мой говорящий Моргенштерн 2.25

Мой говорящий Моргенштерн — захоплюючий симулятор для фанатів Моргенштерна. Цей симулятор використовує ігрову механіку догляду за улюбленцем, щоправда тут вашим улюбленцем буде справжня зірка шоу-бізнесу. Поширюється на безкоштовній основі, проте містить рекламу.

Встановивши додаток на свій Андроїд-пристрій, ви зможете весело проводити час з кумиром. Тут геймери зможуть поговорити з самим Моргенштерном, змінювати йому одяг і аксесуари, слухати пісні, записувати свій голос. Також ви зможете змусити співака робити різні прикольні трюки або ж просто тикати його. Крім цього, ви зможете зіграти в безліч цікавих міні-ігор і змінювати локації.

Щоб мати можливість наповнювати гру новинками, вам необхідно накопичувати монети. Далі ви зможете використовувати їх для відкриття нових можливостей і предметів. На деякі речі доведеться збирати досить довго, наприклад, на прикольні футболки для Алішера. Монети можна отримати за перегляд реклами або сказавши секретну фразу.

В цілому гра дуже кумедна і весела з максимально простим і комфортним керуванням. Графіка досить яскрава, деталі якісно пропрацьовані. Дуже прикольна озвучка, яка доповнює гру. Якщо ви шанувальник або фанат Моргена, тоді симулятор однозначно сподобається вам. Завантажуйте гру на свій смартфон і насолодіться компанією кумира.

Зміни в останній версії

  • Нова міні-гра
  • Новий одяг
  • Виправлення помилок
Автор:
ID додатку: com.tamagochiFactory.myMorgen
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.4 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
Мой говорящий Моргенштерн

Cackle

Інші додатки в категорії