Netflix (Android TV)

Netflix (Android TV) 10.3.1

Netflix — версія Netflix для Android TV. Це найпопулярніший у світі сервіс для перегляду медіаконтенту. Тут зібрано колосальну кількість різноманітного контенту усіх відомих жанрів. Фільми, мультфільми, серіали у найвищій якості. В застосунку доступна як класика, так і всі новинки зі світу кіно. Для перегляду потрібно оформити підписку.

Щоб використовувати додаток на своєму телевізорі вам знадобиться робочий обліковий запис в Netflix. Після авторизації користувачеві відкриється доступ до всього контенту і можна розпочинати перегляд. Якщо у вас вже придбана підписка, то дивитися фільми на телевізорі можна безкоштовно, оскільки підписка поширюється на кілька пристроїв.

До всього контенту у додатку є опис сюжету, вказаний акторський склад та автори. Також ви можете переглянути трейлер. Дуже корисною є можливість оцінювати контент. Оцінюйте фільми/серіали, що вам сподобалися, і отримайте ще більше цікавих рекомендацій від Netflix.

Сервіс має дуже зручний користувальницький інтерфейс. Тут все зроблено для максимально простої та зручної навігації. Серед головних переваг сервісу: великий вибір контенту, можливість створення до п'яти профілів користувачів на один обліковий запис, сповіщення про нові серії, батьківський контроль, можливість завантаження контенту. З недоліків Netflix (Android TV) насамперед слід відзначити відсутність голосового пошуку. Це дуже незручно на ТВ.

Зміни в останній версії

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор:
ID додатку: com.netflix.ninja
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.1 і вище
Мови інтерфейсу: English, Українська, Русский
Завантажити Netflix (Android TV) для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Netflix (Android TV)!

Інші додатки в категорії