NieR Re[in]carnation

NieR Re[in]carnation 2.17.0

NieR Re [in] carnation — неймовірно цікава рольова гра для пристроїв на базі Андроїд. Загадковий інтригуючий сюжет, красива графіка, унікальні персонажі, відкритий світ з масою зачаровуючих локацій, захоплюючий геймплей і цікаві завдання — все є в цій грі.

Гра є спін-оффом дуже популярної японської гри під назвою NieR, але, звичайно ж, вона є самостійним унікальним продуктом. За сюжетом гри ми знайомимося з молодою дівчиною, яка прокинулася в абсолютно незнайомому їй місці. Вона абсолютно збентежена і не знає, як вона тут опинилася і що їй робити далі. Місце, в якому вона прокинулася, спочатку трохи лякає її, воно нескінченно просторе і заповнене будівлями, що ніби торкаються самого неба.

По ходу гри головна героїня дізнається, що вона знаходиться в будівлі під назвою «Клітка». Там їй потрібно знайти загублену річ, яка зможе допомогти спокутувати гріхи. Всю дорогу маленьку героїню буде супроводжувати загадкова таємнича істота на ім'я «Мама». Вона буде направляти дівчинку в правильному напрямку і стане головним супутником в дорозі.

Звичайно ж, на шляху вам будуть зустрічатися небезпечні істоти і монстри, з якими доведеться боротися. Разом з мамою ви будете досліджувати цей чарівний відкритий світ, вирішувати загадки і головоломки та йти до своєї мети.

NieR Re [in] carnation порадує геймерів цікавим заплутаним сюжетом, якісною деталізованою тривимірною графікою, унікальною системою прокачування персонажа, а також епічними й динамічними покроковими боями. Завантажуйте гру і пориньте в цей таємничим світ вже зараз.

Зміни в останній версії

  • Додано новий розділ основного квесту The Sun VI: Twilight/Moon VI: Daybreak.
  • Додано два персонажі/зброю Dark Memory.
  • Підготовка до нового підземелля.
  • Значок програми оновлено.
  • Авторські права оновлено.
Автор:
ID додатку: com.square_enix.android_googleplay.nierspww
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 7.0 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити NieR Re[in]carnation для Android

Коментарі

Інші додатки в категорії