NUM

NUM 1.0.123

NUM — якісна безкоштовна програма для пошуку фільмів/серіалів/мультфільмів на торрент-трекерах Rutor, TorLook і MegaPeer. За допомогою цієї унікальної програми ви зможете шукати найсвіжіший і найактуальніший контент та дивитися безкоштовне кіно на своєму Андроїд-пристрої в найвищій якості. Не містить реклами.

Увага! Для коректної роботи програми і відтворення відеоконтенту необхідне встановлення програми TorrServe. Завантажити програму можна прямо з інтерфейсу NUM або ж з нашого сайту, це займе всього кілька хвилин. Крім цього, для найкращої якості відтворення відео необхідна наявність зовнішнього плеєра. Це може бути VLC, MX Player, Vimu або будь-який інший на ваш розсуд. Якщо не хочете встановлювати додаткове ПЗ, то без проблем можете використовувати і системний плеєр. Щоб не вибирати кожен раз, за ​​допомогою якого плеєра відтворювати відео — поставте галочку «Запам'ятати мій вибір».

Для пошуку контенту в додатку ви можете використовувати швидкий текстовий або ж голосовий пошук. Якщо ви не знаєте, що шукати, то для вашої зручності в додатку представлена ​​величезна кількість різних підбірок. Підбірки дуже різноманітні, є навіть специфічні, але всі вони з дійсно якісним наповненням. В основному представлений зарубіжний кінематограф, але є досить багато і вітчизняного кіно.

До кожного відеофайлу є маленький опис, де вказана важлива інформація: тривалість, жанр, рейтинг, рік виходу, країна-виробник. Також до всіх фільмів є постери і трейлери. Як тільки виберете, що хочете дивитися — натискайте Торренти і вибирайте підходящий для вас варіант. Якщо програма не знаходить торренти, використовуйте VPN сервіс. Завантажуйте NUM на свій мобільний пристрій і у вас завжди буде доступ до кращого відеоконтенту.

Зміни в останній версії

  • Виправлені помилки з трекерами
Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Мови інтерфейсу: English, Українська, Русский
Завантажити NUM для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про NUM!

Інші додатки в категорії