Online TV

Online TV 2.3.2

Online TV — безкоштовний додаток для перегляду каналів телебачення для Андроїд-пристроїв. Встановивши цей додаток, ви зможете дивитися безліч популярних українських та російських телеканалів в хорошій якості.

Сервіс містить новинні, пізнавальні, музичні, дитячі, спортивні, жіночі і багато інших каналів. Дивіться фільми, серіали, мультики, новини, цікаві передачі. Список каналів постійно оновлюється і доповнюється, тому кожен знайде щось для себе. 

Головною перевагою цього додатка є повна відсутність платних каналів. Який би ви канал не відкрили, будьте спокійні тут немає ніяких підписок і донатів.

Online TV володіє зручним користувальницьким інтерфейсом, де немає нічого зайвого. Відкривши додаток, користувач відразу може побачити список всіх доступних каналів. Вподобані канали можна додати у «Вибране», просто натиснувши на зірку.

Завантажуйте додаток на свій девайс і насолоджуйтеся переглядом улюблених телеканалів. Також не забувайте поділитися враженнями від використання сервісу з іншими користувачами в коментарях.

Зміни в останній версії Онлайн ТВ

  • Відновлено неробочі телеканали
Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.1 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
Online TV
Cackle

Інші додатки в категорії