Only One

Only One 1.289

Only One — одна з кращих ігор в жанрі рубай і ріж для пристроїв на базі Android. Це унікальна рольова гра з піксельною графікою не залишить вас байдужим. Всі дії гри відбуваються на закритій арені, де вам належить битися за життя.

Ваша мета полягає в тому, щоб за допомогою меча знищити якомога більше ворогів. Слід зазначити, що ворогів вас чекає дуже багато, цілі орди будуть нападати на вас. Але за допомогою свого чарівного меча ви все ж зможете перемогти. Ви воюєте не за славу, ви воюєте, щоб вижити!

З кожним наступним рівнем головний герой буде ставати сильнішим. Згодом у нього з'являться магічні можливості, за допомогою яких він зможе миттєво вбивати ворогів. Також вам належить навчитися різним прийомам з мечем. Всього в грі доступно 70 рівнів, на яких вас чекають найрізноманітніші противники: маги, боси, лучники, мечники і багато інших.

Only One володіє приголомшливою ретро-піксельною графікою, яка дуже прикрашає гру. Якісно опрацьована фізика бою на мечах з захистом і механікою захисту. Звичайно ж, варто відзначити і вдалий музичний супровід гри, що робить її більш насиченою і динамічною.

Зміни в останній версії

  • Оновлений рушій.
  • Змінена рекламна платформа.
  • Іконка для нової гри
Автор:
ID додатку: com.rebelbinary.onlyone
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.4 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
Only One

Cackle

Інші додатки в категорії