PUBG MOBILE (KR)

PUBG MOBILE (KR) 2.2.0

PUBG MOBILE (KR) — корейська версія популярної PlayerUnknown's Battlegrounds для пристроїв на базі Андроїд. У цьому захоплюючому екшені геймеру доведеться вбити стільки ворогів, скільки зможе, проявивши свою кмітливість та швидкість реакції. Як і в глобальній версії, PUBG MOBILE (KR) розроблена як стрілялка з відкритим світом FPS.

У цій грі вас чекають епічні битви з 99 іншими гравцями зі всього світу, а також динамічні командні баталії 4х4 і режими зомбі. Мета гри — вижити, при цьому вбивши всіх інших. Спочатку гри ви з іншими гравцями приземляєтеся на острів, де відразу ж повинні зібрати зброю, боєприпаси, броню й інші матеріали на останній відкритій карті світу.

Елементи керування були добре адаптовані для пристроїв з сенсорним екраном, як і інші об'єкти та інтерактивні елементи в PUBG MOBILE (KR). Ви можете входити в будівлі, керувати транспортними засобами, обладнати приціли, користуватися аптечками, стрибати через стіни і т. д.

У PUBG MOBILE (KR) гравцеві доступно кілька режимів гри: соло, дует або загін. Якщо ви граєте з друзями, ви навіть можете поговорити з ними, використовуючи мікрофон вашого пристрою.

Корейська версія PUBG має приємну реалістичну графіку та значний запас потужної зброї. Ви можете користуватися різними гранатометами, автоматами та іншою зброєю, які допоможуть вижити на цьому небезпечному острові і перемогти всіх ворогів.

Зміни в останній версії

  • Інформація відсутня
Автор:
ID додатку: com.pubg.krmobile
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.3 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити PUBG MOBILE (KR) для Android

Коментарі

Інші додатки в категорії