Peers.TV

Peers.TV 7.8.16

Peers.TV — безкоштовний додаток для онлайн перегляду каналів телебачення. Встановивши додаток, ви отримаєте доступ до великої кількості найпопулярніших каналів в хорошій якості. Тут є інформаційні, пізнавальні, розважальні, дитячі, спортивні та багато інших.

Всі канали згруповані за категоріями, але також є можливість переглянути список всіх доступних каналів. Зручно, що є розділ з каналами тільки HD якості. Щоб додати канал у «Вибране», просто натисніть зірочку і складіть свій список фаворитів.

Також Peers.TV може виконувати функцію IPTV-плеєра. Ви можете додати свої плейлисти і насолоджуватися переглядом улюблених каналів. Ще однією перевагою програми є можливість дивитися контент з архіву. Тобто якщо ви пропустили епізод улюбленого серіалу або телепередачу — не біда, вони доступні для перегляду в будь-який час.

Додаток має мінімалістичний користувальницький інтерфейс, в якому все інтуїтивно зрозуміло. Є пошук по каналах або ж назві передачі. Працює швидко і без зависань. Завантажуйте, тестуйте всі можливості програми та не забувайте залишати відгуки в коментарях.

Зміни в останній версії Пірс ТВ

  • Улаштовуємо тест-драйв платних каналів.
  • Прив'язувати картку не потрібно - вибираєте будь-який канал, вмикаєте демо одним натисканням і кілька годин дивіться канал або його архів без жодних обмежень!
  • Демо для каналу діє лише раз.
  • Зате його повторно можна включити на будь-якому іншому каналі, а потім ще одному - і так, поки не перегляньте все, що маємо.
  • Сподіваємося, знайдете для себе щось нове та цікаве!
Автор:
ID додатку: ru.cn.tv
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.1 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити Peers.TV для Android

Коментарі

Інші додатки в категорії