PinOut

PinOut 1.0.5

PinOut — захоплюючий пінбол для Android пристроїв від розробників легендарних Smash Hit і Does not Commute. Це неймовірно красива аркада, виконана у неонових кольорах. Головною особливістю та перевагою гри є крутий музичний супровід у стилі ретровейв. Візуально гра виглядає дуже стильно та привабливо, тому обов'язково затягне вас надовго.

Геймплей типовий для пінболу. Гравець має маніпулювати кулькою на ігровому полі, намагаючись провести її якнайдалі. Основна мета гри — набрати якнайбільше ігрових очок. При цьому важливо зазначити, що кожен рівень обмежений часом — 60 секунд. Звучить просто, але на практиці можуть виникнути складності. Дуже важливо навчитися вибирати найбільш вдалий момент для удару по м'ячику, щоб він полетів якнайдалі. Чим потужнішим буде удар, тим далі полетить об'єкт, відповідно ви заробите більше очок.

Відмінною рисою PinOut є дуже гарна графіка. Неонові кольори наповнюють гру особливою атмосферою, що змушує геймера знову і знову повертатися до гри. Вдало підібрана музика робить зі звичайного пінболу свого роду гру-медитацію. У налаштуваннях гри можна вибрати якість графіки, а також налаштувати ефекти і потужність звуку.

PinOut — це гра на уважність та швидкість реакції. Якщо ви хочете досягти результатів та закріпитися в таблиці лідерів, слід добре працювати пальцями. Тут все відбувається дуже швидко, намагайтеся не втрачати жодної можливості запустити ваш м'ячик якнайдалі. Якщо ж ви її упускаєте, то відкочуєтеся назад і заробляєте значно менше очок. Чим далі ви просуватиметеся, тим складніше ставатимуть перешкоди, а локації видозмінюватимуться. Наприкінці успішно завершеного рівня на вас чекає сюрприз у вигляді ще однієї гри, тому обов'язково дійдіть до кінця.

Зміни в останній версії

  • 64-бітна сумісність
Автор:
ID додатку: com.mediocre.pinout
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 2.3 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
PinOut

Cackle

Інші додатки в категорії