Plants vs. Zombies 3

Plants vs. Zombies 3 14.0.23

Plants vs. Zombies 3 — продовження культової пригодницької стратегії для гаджетів на базі Android. Тут ви зустрінете ще більше зомбі, з якими ви повинні покінчити, з допомогою своїх рослин-оборонців. Боси стали сильнішими, тому вам треба серйозно постаратися, аби перемогти їх, щоб захистити свій будинок.

В Plants vs. Zombies 3 оновлена графіка та геймплей, що робить її більш яскравою та сучасною. Сюжет гри залишився таким самим: вам знову потрібно вирощувати рослини, аби захистити свій дім і знищити зомбі та всіх нападників. В цій частині гри вам будуть доступні нові рослини для боротьби, що зробить ігровий процес цікавішим та більш насиченим.

Гра, безперечно, може похвалитися оновленою якісно проробленою механікою, ще більшою кількістю яскравих персонажів та захопливим геймплеєм. Plants vs. Zombies 3 пропонує вам безліч нових рівнів, де ви зможете повністю зануритися в незабутню атмосферу гри, борячись з ненажерливими зомбаками. Розробіть власну стратегію захисту й не дайте ворогам знищити вас та ваший дім.

Автор:
Офіційний сайт: www.ea.com
ID додатку: com.ea.gp.pvzn3xt
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.1 і вище
Мови інтерфейсу: English
Завантажити Plants vs. Zombies 3 для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Plants vs. Zombies 3!

Інші додатки в категорії