PRIDE

PRIDE 2.5.15

PRIDE — безкоштовний застосунок мережі автозаправних комплексів WOG, який дозволить вам відчути всі переваги програми лояльності, не виходячи з авто. Достатньо мати при собі телефон, який має операційну систему Андроїд.

Ця технологічна платформа пропонує своїм клієнтам спробувати весь доступний функціонал додатку в ділі, зокрема оновлені сервіси WOG PAY. WOG PAY пальне — можливість заправити авто, не виходячи з нього. WOG PAY кава — обирайте та купуйте напої без черг прямо з телефону. WOG PAY кафе — можливість зробити замовлення заздалегідь і вам винесуть його до авто, як тільки ви прибудете до АЗК.

Завдяки можливостям застосунку, процес заправки займатиме у вас кілька хвилин. Просто відкрийте застосунок, оберіть номер колонки, вкажіть необхідний об'єм пального і марку та оплатіть покупку банківською картою. Таким чином ви отримуєте максимально зручний сервіс, що економить ваш час та гроші. Все, що вам потрібно — завантажити додаток, зареєструвати персональну онлайн-карту за номером телефону та увійти в особистий кабінет користувача. Це дасть вам можливість контролювати свої витрати на паливо та інші товари, відстежувати історію покупок та нарахування чи списання бонусів в мережі АЗК WOG. До того ж ви будете отримувати персональні вигідні пропозиції.

Крім того, розробники реалізували ще й можливість купівлі страхового полісу через додаток PRIDE. Достатньо лише додати номер авто і дату закінчення поточного полісу. Також впровадили функціонал, який дозволяє перевірити чи сплатити штрафи. Якщо за автомобілем будуть зафіксовані нові штрафи, додаток автоматично сповістить вас про це. Ще однією важливою особливістю застосунку є наявність інтерактивної карти, на якій відмічені всі заправні станції мережі. Тут ви можете отримати всю інформацію про місцезнаходження АЗС, наявність магазину, а також дізнатись ціни та прокласти маршрут до найближчої заправки. До вашої уваги пропонується повний вибір асортименту магазину WOG онлайн прямо в додатку! Не упустіть свій шанс скористатися абсолютно новим застосунком, що зробить ваше життя набагато зручнішим.

Зміни в останній версії

  • На екрані вашої картки PRIDE з QR-кодом додали можливість купувати напої на кавомашині через Google Pay
  • Актуалізували відображення платіжних карток в QR-коді PRIDE
  • Виправили помилки по відображенню транзакції купівлі в онлайн-магазині
Автор:
ID додатку: d2.android.apps.wog
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Мови інтерфейсу: English, Українська
Завантажити PRIDE для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про PRIDE!

Інші додатки в категорії