Quake 3 Touch

Quake 3 Touch 1.4.2

Quake 3 Touch — це порт популярного шутера Quake 3 Arena для Андроїд-пристроїв. Відразу слід зазначити, що порт неофіційний, але вважається найкращим. У цій версії збережені всі функції оригінальної гри, що, без сумніву, потішить фанатів.

Є можливість грати як на проходження, так і в режимі мультиплеєра. Завдання будуть відрізнятися в залежності від типу гри, будь то захоплення прапора, або ж командна битва.

Мета гри залишається колишньою — перемогти всіх ворогів на арені, використовуючи для цього просто величезну кількість різноманітної зброї, яку ви будете збирати по ходу гри. Кулемет, дробовик, ракетниці, лазерні гармати — вибирайте, що вам до душі і в бій.

Крім зброї, ви також зможете вибирати персонажів, якими будете грати. Тут їх дійсно багато: від більш класичних (космічних монахів) до найхимерніших (очей на ногах).

Ігровий процес дуже динамічний, тому вам завжди потрібно бути дуже уважним і атакувати першим, якщо хочете виграти. Графіка Quake 3 Touch досить-таки непогана і точно сподобається любителям старої школи. Завантажуйте гру на свій девайс і пориньте в атмосферу безперервного бою, де навіть смерть не зупиняє бійців.

Зміни в останній версії

  • Модифікований Apk mod зі стабільною підтримкою багатоядерних процесів і поліпшеною якістю звуку на виході.
Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 2.3.3 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
Quake 3 Touch

Cackle

Інші додатки в категорії