Racing Moto

Racing Moto 1.2.20

Racing Moto — динамічні мотогонки для вашого Андроїд-пристрою. Якщо ви хочете поганяти по швидкісних трасах і шосе, та ще й з вітерцем на своєму крутому мотоциклі, тоді обов'язково завантажуйте цю гру. Тут ви зможете ганяти настільки швидко, наскільки зможете, ніхто не зможе вам перешкодити. Головне — вчасно ухиляйтеся від вантажівок, поліцейських машин, автобусів та іншого транспорту.

Спочатку геймеру надається мотоцикл Harley Davidson, але по ходу гри і по мірі накопичення очок можлива покупка нових байків. Під час заїздів ви зможете насолоджуватися різновидом локацій і пейзажів: пустеля, місто, міст, море і ліс.

Геймплей гри відрізняється своєю простотою. Для повороту вправо або вліво, просто нахиліть телефон в необхідну сторону. Якщо захочете прискоритися, тоді натисніть на екран. Збільшення швидкості зможе принести вам додаткові очки і гроші, за які ви зможете купити нові, більш потужні, байки.

Основне завдання: рухатися якомога швидше і ні з ким не зіткнутися. Як тільки ви зіткнетеся з іншим транспортом — ви програли. Завантажуйте Racing Moto на свій пристрій і приміряйте на себе роль суворого байкера, відчуєте швидкість і адреналін, не наражаючись на реальну небезпеку.

Зміни в останній версії

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор:
ID додатку: com.droidhen.game.racingmoto
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.0 і вище
Українська мова: Є
Завантажити
Racing Moto

Cackle

Інші додатки в категорії