Rescue Cut - Rope Puzzle

Rescue Cut - Rope Puzzle 2.1.18

Rescue Cut - Rope Puzzle — прокольна безкоштовна головоломка для пристроїв на базі Android. Головна ціль гри: врятувати головного героя від різних небезпек. Життя цього маленького хлопчика цілком і повністю залежить від ваших дій.

Хлопчина зв’язаний і висить над землею, а внизу його чекають вороги, які знищать його за секунду, якщо ви не очистите йому шлях до виходу. Перш ніж різати мотузку, ретельно продумайте всі свої ходи. Rescue Cut - Rope Puzzle має багато рівнів і з кожним наступним у вас ставатиме все більше ворогів, тому вирішувати головоломку буде складніше.  В грі є чимало локацій, тому вам не доведеться нудьгувати від одноманітності.

Головоломка має просту графіку та примітивне керування, проте це не означає, що гра легка. На перших рівнях завдання будуть дійсно простими, а ось далі треба буде добре подумати перед тим як різати мотузку. Варто сказати, що в грі є вбудована реклама, що трохи псує ігровий процес, проте це не критично. 

Успішно справляйтеся з усіма завданнями, переходьте на нові рівні і матимете змогу відкривати для себе не лише нові перешкоди, а й нових героїв.

Зміни в останній версії

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор:
ID додатку: com.app.rescuecut
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.1 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити Rescue Cut - Rope Puzzle для Android
Cackle

Інші додатки в категорії