SA-MP Launcher

SA-MP Launcher 2.0

SA-MP Launcher — безкоштовний лаунчер для GTA: San Andreas Multiplayer. Додаток є диспетчером серверів. З його допомогою ви зможете дослідити всі доступні сервери та отримувати доступ до гри на своєму Андроїд-пристрої. Встановлюйте застосунок та грайте в улюблену гру разом зі своїми друзями. Доступні десятки серверів.

Використовуючи цей інструмент, ви зможете без проблем знаходити сервер і без зайвих операцій підключитися до гри. Також програма дозволяє користувачеві регулювати безліч різних параметрів. Ви можете самостійно регулювати кількість рядків у чаті, час знаходження в ньому, встановлювати ліміт на частоту кадрів, а також вмикати або вимикати лічильник FPS та автоприцілювання. Кожен окремий сервер можна зберегти до списку обраних на окрему IP адресу. Ви також можете перемикатися між двома версіями гри: більш мінімалістичною «Lite» і повною версією «Full».

Встановлення SA-MP Launcher дуже просте і не вимагає ніяких особливих навичок. Достатньо завантажити файл, запустити інсталяцію та дотримуватися вказаних інструкцій. Обов'язково дозвольте встановлення програм із невідомих джерел! Додаток відрізняється інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. У нижній частині екрана розміщено три вкладки: «Інформація про додаток», «Сервери» (список всіх доступних серверів), «Налаштування». Встановивши додаток на свій мобільний, ви значно спростите запуск гри та пошук найкращих серверів.

Автор:
ID додатку: ru.unisamp_mobile.launcher
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.4 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити SA-MP Launcher для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про SA-MP Launcher!

Інші додатки в категорії