SAMP Mobile

SAMP Mobile 1.24

SAMP Mobile — безкоштовний та зручний у використанні лаунчер-установник для GTA San Andreas. Завантажуйте інструмент на свій Android-пристрій і пориньте у світ, де ви можете стати будь-ким. Лаунчер дозволяє встановити спрощену «Lite» або ж повну «Full» версію гри. Якщо у вас на телефоні мало пам'яті, краще встановлюйте версію «Lite», оскільки вона меншого розміру.

Грайте за поліцейського, бізнесмена, агента секретних служб або простого цивільного. Використовуйте всі можливості гри: розвивайте свого персонажа, заробляйте гроші, купуйте машини, спілкуйтеся з іншими гравцями — тут кожен знайде собі заняття до душі.

Лаунчер має зручний користувальницький інтерфейс. Доступна темна та світла тема оформлення дизайну. Є можливість зміни нік-нейму у будь-який час (для цього натисніть на шестерню внизу екрану). Варто відзначити, що на багатьох RP-серверах прийнято наступний формат нікнеймів для персонажів — Ім'я_Прізвище (Sara_Peterson). Однією з головних переваг програми є наявність розділу з підказками, де зібрані реально корисні статті. На головному екрані відображається підключення до сервера та кількість гравців онлайн.

Встановлення SAMP Mobile досить просте та займає менше 10 хвилин. Щоб процес встановлення проходив швидше, використовуйте Wi-Fi, а не мобільний інтернет. Щоб встановлення клієнта пройшло успішно, обов'язково дозвольте інсталяцію програм з невідомих джерел. Також вам необхідно дозволити запис у сховищі пристрою для встановлення кешу та файлів GTA SAMP. Завантажуйте додаток та грайте в одну з найпопулярніших ігор у світі на своєму мобільному.

Зміни в останній версії

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор:
ID додатку: com.sampmobile.launcher
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити SAMP Mobile для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про SAMP Mobile!

Інші додатки в категорії