Scary Head Field

Scary Head Field 1.6

Scary Head Field — безкоштовна гра в жанрі жахів для мобільних з ОС Андроїд. У цій грі ви зустрінетеся з чудовиськом на ім'я Сиреноголовий і намагатиметеся вижити. Гра точно сподобається любителям горорних ігор та тим, хто хоче отримати хорошу порцію адреналіну.

У грі вам доведеться взяти на себе роль хлопчика, який живе на фермі разом з батьками. Тільки ось гра починається не із затишної сімейної вечері, а з того, що ви з жахом прокидаєтеся від страшного звуку. Ви біжите до батьків у спальню, щоб відчути себе у безпеці та знайти захист, але їх ніде немає. На вулиці ви з жахом виявляєте величезний силует Сиреноголового і розумієте, що потрібно якнайшвидше тікати з цього місця.

Втеча ускладнюється тим, що ваша оселя знаходиться на повністю відкритій місцевості. Навколо тільки плантації з рослинами та жодних сусідів. Перед тим як вийти з дому ви повинні пройтись по дому і взяти найнеобхідніше для виживання. Поводитися потрібно тихо і бути вкрай обережним, оскільки у Сиреноголового дуже хороший слух. Щоб вибратися живим, головному герою потрібно постаратися відвернути увагу монстра та знайти секретний шлях. Щоб його знайти необхідно вирішити чимало головоломок та завдань.

Головною перевагою гри є добре передана атмосфера жаху та тривоги. Цьому сприяє успішно підібраний музичний супровід. Лякаючі звуки сирен, уривчасте дихання головного героя, шелест вітру і листя, закадрові голоси — все це дозволяє повністю зануритися в атмосферу гри і відчути страх вашого персонажа.

Siren Head Field має похмуру 3D-графіку, яка дуже сприяє повному зануренню гравця в атмосферу жаху і безвиході. У грі просте та інтуїтивно зрозуміле керування, тому проблем із освоєнням не виникне. Щоб оглянути локацію на 360 градусів, потрібно просто водити пальцем по екрані. Для переміщення персонажа використовуйте віртуальний джойстик.

Зміни в останній версії

  • Додано можливість показати, де знаходиться наступний Ключ
  • Додано можливість відродження
  • Спринт триває довше
Автор:
ID додатку: com.MoustacheBanana.SirenHeadField
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.4 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
Scary Head Field

Cackle

Інші додатки в категорії