Screencast Video Recorder

Screencast Video Recorder 3.2a

Screencast Video Recorder – програма, яка дозволяє робити відеозаписи і скріншоти з екрану вашого девайса. Програма розрахована на власників мобільних гаджетів, які працюють на Андроїд. Цей сервіс являється досить простим, але в той же час, хорошим і якісним додатком при веденні подібної діяльності. Для його роботи необхідна наявність рут-прав на смартфоні або планшеті.

Багато користувачів мережі зараз заробляють гроші на тому, що роблять огляди на різні ігри або програми, і викладають все це в Youtube, або ж інші схожі сервіси. Для подібної роботи необхідна спеціальна програма, яка б могла робити якісне відео з екрану вашого мобільного гаджета.

При першому запуску додатку вам буде надано можливість пройти невеличкий екскурс по роботі з цим сервісом. У цьому розділі описаний функціонал програми, її основні можливості і яким чином відбувається управління. Після вступного тексту можна приступати безпосередньо до діяльності.

Програма має непогану працездатність, тому знімати з нею досить просто і цікаво. Все меню розділене на 4 пункти: «Запис», «Галерея», «Продуктивність» і «Налаштування». Для початку роботи з відео, вам досить натиснути кнопку «старт» і додаток почне процес запису. По завершенню дійства потрібно просто зупинити зйомку.

Весь відзнятий матеріал буде зберігатися в галереї, звідки його можна використовувати для пересилання друзям або завантаження на різні ресурси. Також ви зможете переглядати записані файли, перейменовувати або видаляти їх з пам'яті пристрою.

Для більш зручної роботи з сервісом, у вас буде можливість виставляти параметри запису. У розділі «Налаштування» можна задавати автоорієнтацію екрану, самостійно вибирати якість відео, що знімається, а також регулювати гучність запису. Функціонал цього додатка не особливо різноманітний, але це ні трохи не погіршує якість його роботи і виконання поставленого завдання.

Screencast Video Recorder створює записи в досить хорошій якості, в форматі MP4. Він не споживає багато оперативної пам'яті і являється найпростішим і найнадійнішим сервісом для створення відеозаписів і скріншотів з екрану мобільного телефону або планшета.

Встановивши Screencast Video Recorder на свій смартфон, ви отримаєте непоганий сервіс, який забезпечить вас якісним захватом дисплея, без складного функціоналу. Додаток відмінно підійде для новачків, які тільки освоюють цю галузь.

Зміни в останній версії

- Патч безпеки.
- Опція відключення звуку затвора.
- Можливість вібрувати на скріншотах.
- Виправлений покажчик миші на телефонах HTC.
- Виправлений покажчик миші на Bionic.
- Виправлена помилка з винятковою ліцензією.

Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 2.2 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Screencast Video Recorder для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Screencast Video Recorder!

Інші додатки в категорії