Should I Answer

Should I Answer 1.0.207

Should I Answer — безкоштовна програма, що допоможе вам уникнути небажаних телефонних дзвінків. Якщо ви хочете раз і назавжди забути про нескінченні рекламні дзвінки і нав'язливий телефонний спам, тоді вам необхідно встановити цю програму на свій Андроїд-пристрій.

З цим рано чи пізно зустрічається кожна людина. Є люди, які вміють швидко припинити розмову, що їх не цікавить, а є ті, хто довго вислуховує непотрібну інформацію про різні послуги, чергову рекламну кампанію і т. д. Так ось ця утиліта в першу чергу потрібна саме таким людям.

Кожен раз, коли якийсь невідомий номер дзвонить, Should I Answer перевіряє його в своїй постійно оновлюваній базі даних. Якщо інші користувачі повідомили про цей номер як про неприємний чи загрозливий, тоді програма застерігає вас від цього номера.

Утиліта здатна ефективно захистити вас від усіх небажаних дзвінків. Зручно, що ви можете самостійно встановити рівень захисту відповідно до ваших потреб: від простого оповіщення про небажані виклики до прямого блокування номера. Утиліта блокує приховані, іноземні номери і навіть номери з підвищеним тарифом. Крім цього, користувач може створювати власні списки заблокованих чи дозволених номерів.

Should I Answer є незамінним додатком в сучасному світі, коли наш час і, можливо, навіть гроші забирають непотрібні і небажані дзвінки. Завантажуйте програму на свій смартфон і будьте в безпеці.

Зміни в останній версії

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор:
ID додатку: org.mistergroup.shouldianswer
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 6.0 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
Should I Answer

Cackle

Інші додатки в категорії