Simulator of Ukraine

Simulator of Ukraine 1.0.18

Simulator of Ukraine — безкоштовна гра, в якій ви можете відчути себе президентом України. Ваше завдання полягає у створенні процвітаючої держави та досягненні стовідсоткової довіри в її населення. Розробляйте найкращу систему розвитку країни, оптимізуйте роботу різних міністерств, підвищуйте якість життя своїх громадян та станьте дійсно видатним лідером. Не забувайте будувати нові заводи і шахти та прокачувати старі, щоб заробляти ще більше грошей. Інвестуйте усі зароблені кошти в економіку країни, щоб побудувати сильну конкурентоспроможну державу.

Будьте пильні, адже на вашу державу можуть напасти! Ваша армія може чинити опір армії ворога, але якщо сил буде недостатньо — ви програєте і вашу країну захоплять. Щоб цього не сталося, удосконалюйте свою армію, купуйте різну техніку, щоб з легкістю вразити війська загарбника. Якщо ваша армія не готова до бою, ви можете відкупитися ігровою валютою і уникнути війни. Якщо у вас є достатньо ресурсів та сил, ви можете вести війни і в інших країнах, захоплюючи нові території для своєї країни.

Мріяли стати президентом величної країни? Тоді ця гра вам точно підійде! Simulator of Ukraine дозволить вам стати президентом незалежної процвітаючої країни. Завантажуйте гру прямо зараз і пориньте в процес керування країною.

Зміни в останній версії Симулятор України

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор:
ID додатку: com.gosoft.ukraine
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.0.3 і вище
Мови інтерфейсу: English, Українська, Русский
Завантажити Simulator of Ukraine для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Simulator of Ukraine!

Інші додатки в категорії