Sky: Children of the Light

Sky: Children of the Light 0.13.2 (1648981)

Sky: Children of the Light — дивовижна пригодницька гра для пристроїв на базі Андроїд. Гра відрізняється нереально красивою графікою, цікавим сюжетом і захоплюючим геймплеєм. Саме тому вона підкорила мільйони сердець геймерів з усього світу. До того ж гра абсолютно безкоштовна, що трохи дивно для такого рівня якості, але втім це нам тільки на руку.

У цій грі вам потрібно відправитися в чарівну подорож-пригоду зі своїми друзями, щоб досліджувати світ гри Sky: Діти Світла, що постійно розширюється. Грати ви будете безіменним персонажем, який іменується «духом світла». Головне завдання персонажа: повернути впалі Зірки в свої сузір'я.

Всього гравцеві необхідно подолати 7 чарівних світів, кожен з яких символізує певне небесне сузір'я. Проходячи рівні, вам потрібно долати різні перешкоди, розгадувати загадки, а також уникати зустрічі з нехорошими персонажами. Також по ходу гри потрібно знаходити і поглинати душі, адже вони сприяють поліпшенню накидки, яку носить ваш персонаж.

Головною особливістю цієї гри є всепоглинаюча атмосфера дружби, добра і світла. Гравці взаємодіють між собою, даруючи один одному незабутні добрі емоції. Ну і, звичайно ж, ще раз слід зазначити якісну графіку і музичний супровід. Все це разом настільки сильно занурює геймера в атмосферу гри, що вирватися буде вкрай складно.

Зміни в останній версії Скай: Діти Світла

  • Ласкаво просимо в сезон збирання! Обійміть свою внутрішню дитину і допоможіть одинокому духу-розвіднику прикрасити свій притулок. Збирайте інших духів-скаутів і об'єднуйтеся з іншими дітьми неба, щоб виконувати групові квести, щоб перетворити їх будиночок на дереві в гостинне місце, що підходить для розміщення друзів.
Автор:
ID додатку: com.tgc.sky.android
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 8.0 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
Sky: Children of the Light
Cackle

Інші додатки в категорії