Sonic Dash 2: Sonic Boom

Sonic Dash 2: Sonic Boom 3.10.0

Sonic Dash 2: Sonic Boom — це продовження популярного ранера з відомим їжачком Соніком в головній ролі. Тут ви можете відкрити для себе чудовий світ із персонажами, декораціями та веселими пригодами з мультсеріалу Sonic Boom. На вас чекають нові випробування на швидкісних треках, що дадуть змогу виграти безліч призів.

Гра виконана в кращих традиціях сучасних ранерів в тривимірній графіці. До вашої уваги пропонується керування персонажем, що невпинно біжить різними локаціями. Вам потрібно допомогти герою вчасно долати різноманітні перешкоди, що трапляються на його шляху: дерев’яні колоди, шипи, обриви та ін. Паралельно потрібно збирати золоті кільця та заробляти якомога більше очок. Важливу роль у грі відіграють сині кульки, які заповнюють панель інструментів. Коли вона буде повною, ви можете активувати тимчасову невразливість вашого персонажа. Це дозволить йому пробігати ворогів і предмети без травм.

Особливістю Sonic Dash 2: Sonic Boom є можливість забігу з трьома персонажами в новому режимі командної гри. Кожен персонаж має свої особливі суперздібності, які впливають на гру в цілому і збільшують рахунок гравця. На вибір є кілька героїв, серед яких: Наклз (здатний зробити хвилю, що вбиває ворогів), Емі (перетворює перешкоди і ворогів на кільця за допомогою молотка) і Шедл (може збивати ворогів і міни). Ви можете змінювати персонажів безпосередньо під час забігу, коли змінюєте локацію.

Слід зазначити, що локації в другій частині стали різноманітнішими та цікавішими. Час від часу в грі зустрічаються доріжки зі спеціальними знаками, що призначені для зміни локації забігу. Наприклад, картинка з пальмами приведе вас в джунглі, малюнок з горами відкриє шлях до гір, зображення з супутниковою антеною приведе Соніка в лабораторію.

Розробники Sonic Dash 2: Sonic Boom пропонують численні оновлені функції. Для різноманітності ігрового процесу вони передбачили міні-завдання, які можна виконувати під час гонки. Наприклад, зібрати певну кількість кілець або пробігти певну відстань.

Безсумнівними перевагами ранера є динамічний ігровий процес, зручне керування, велика кількість рівнів і вдало підібраний музичний супровід. Однак недоліки також є: внутрішні ігрові покупки і наявність реклами. Загалом гра захоплива, тому обов’язково спробуйте свої сили в підкоренні нових вершин.

Зміни в останній версії

  • Поліпшення та виправлення помилок
Автор:
ID додатку: com.sega.sonicboomandroid
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.4 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Sonic Dash 2: Sonic Boom для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Sonic Dash 2: Sonic Boom!

Інші додатки в категорії