Соробум

Соробум 1.5.9

Соробум - додаток-тренажер для швидкого усного рахунку. Цей сервіс є доповненням до всесвітньо відомої програми школи Соробан. Навіть, якщо ви не стикалися раніше з подібними методиками, цей сервіс познайомить вас і ваших дітей з сучасною освітою й допоможе краще пізнати математику. Те, що представлено в цьому додатку, ви не зустрінете ні в одній шкільній програмі, навіть найкрутіших гімназій і ліцеїв.

Школа усного рахунку Соробан вже не перший рік активно, а головне успішно, впроваджується в систему додаткової освіти в багатьох країнах. Ця методика розрахована на дітей від 5 років і навіть підійде для людей похилого віку, щоб тримати розумові здібності в тонусі й мати більш чітку пам’ять.

Проте на цей момент не всі можуть відвідувати спеціалізовані заклади, оскільки, частіше за все, це приватні школи для дітей і загальноосвітня система не включає подібне до шкільної програми. Тому, якщо ви хочете освоїти швидкий усний рахунок або бажаєте навчити цьому своє чадо, спробуйте додаток Соробум.

Тут зібрані кращі завдання з поясненнями, які так само можуть бути доповненням до домашнього завдання тим, хто навчається в центрах Соробан. Перш, ніж приступити до використання сервісу, вам необхідно вказати, чи стикалися ви коли-небудь з подібними методами рахунку і на основі цієї відповіді, додаток буде підбирати і складати для вас програму навчання.

Використовуючи цей сервіс, ви навчитеся швидко і правильно рахувати навіть великі числа, що, безсумнівно, стане в нагоді протягом усього подальшого життя. Особливо корисна ця методика буде маленьким дітям, які тільки пішли в перший клас. Так дитині буде простіше і цікавіше увійти в світ математики й, можливо, полюбити цю непросту науку.

Зовнішній вигляд програми виглядає досить яскраво. З огляду на те, що програма розрахована більше на дитячу та підліткову аудиторію, таке оформлення допоможе уникнути нудьги під час занять. Навіть дорослим людям буде куди цікавіше дивитися на яскраві картинки, ніж в темний, сумовитий екран стандартних додатків для дорослих.

Цей сервіс спочатку був розроблений для дітей від 6 до 12 років, але він відмінно підійде і для тих, хто просто хоче завжди йти в ногу з часом й підтримувати мозкову активність в хорошому стані. Встановіть додаток Соробум на свій мобільний гаджет та розвивайтеся весело й з користю для себе.

Зміни в останній версії

  • Оновлено вкладку для режиму Гість
Автор:
ID додатку: com.Soroban.Soroboom
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.1 і вище
Українська мова: Є
Завантажити Соробум для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Соробум!

Інші додатки в категорії