Spark

Spark 3.3.0

Spark — зручний поштовий клієнт для пристроїв на базі Андроїд. Додаток має потужний функціонал, зручний у використанні, до того ж абсолютно безкоштовний. За допомогою клієнта ви зможете легко і комфортно керувати своєю поштою.

Всі листи зручно розділені по категоріях. Нові листи відображаються окремо від інших у верхній частині екрану. Є вбудований пошук, який істотно полегшує користування. Доступна можливість керування листами за допомогою свайпів. Наприклад, довгий правий свайп видаляє повідомлення, а довгий лівий архівує.

В Spark є можливість повторної відправки листів через деякий час, можливість закріплювати важливі листи, щоб не втратити їх, доступні потужні алгоритми сортування, а також персональні сповіщення. Крім цього, програма дозволяє проводити командну роботу над листами. Щоб написати новий лист, досить просто натиснути на олівець внизу екрану.

Дуже важливо, що ви можете додати кілька облікових записів електронної пошти в Spark: Gmail, AOL, Hotmail, MSN, Yahoo, Exchange, iCloud, Outlook та деякі інші.

Додаток має продуманий інтерфейс. На вибір є класична, світла і темна теми оформлення. Доступно безліч функцій, які дозволяють максимально кастомізувати додаток під себе. Завантажуйте цей поштовий клієнт на свій смартфон, тестуйте всі його можливості і діліться досвідом використання в коментарях.

Зміни в останній версії

  • Цього разу серйозних змін немає – ми просто працювали над покращенням стабільності програми загалом.
Автор:
ID додатку: com.readdle.spark
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 7.0 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити Spark для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Spark!

Інші додатки в категорії