Squid.io

Squid.io 1.1.8

Squid.io — казуальна аркада для пристроїв на базі Андроїд. Пройдіть жорстоке випробування на виживання на своєму мобільному. Станьте одним з учасників культового серіалу «Гра в кальмара» і йдіть до кінця. Гра розповсюджується на безкоштовній основі, але містить досить багато реклами.

Доступний режим мультиплеєра. Таким чином, встановивши гру, ви зможете битися з реальними опонентами з усього світу. Якщо будете обережним та уважним, зможете перемогти всіх і заробити багато грошей. Спочатку головне завдання гравця: дістатися до фінішу живим. Для цього вам необхідно рухатися тільки на зелене світло і стояти нерухомо на червоне. Якщо ж ви будете продовжувати рух — вас застрелять.

По мірі успішного проходження раундів ви зможете відкривати нові випробування. Наприклад, «Перетягування каната», «Цукрові стільники», «Скляні камені» та інші. Для їх розблокування на вашому рахунку повинно бути достатньо кристалів. Щоб розблокувати гру з сотами, наприклад, гравцеві знадобиться 40 кристалів.

Головним недоліком Squid.io є наявність достоточно нав'язливої ​​реклами. Але слід зазначити, що завдяки перегляду реклами ви можете розблокувати деякі поліпшення для свого персонажа, щоб комфортніше і швидше проходити випробування. Якщо ж ви хочете грати і не витрачати час на перегляд непотрібної вам реклами, можете прибрати її за невелику плату.

В цілому гра досить цікава і захоплююча. Вона однозначно сподобатися шанувальникам серіалу і дозволить приємно провести час. Завантажуйте Squid.io — Red Light Green Light Multiplayer на свій мобільний, боріться з реальними гравцями з усього світу і нехай переможе найсильніший.

Зміни в останній версії

  • Додано більше анімації.
  • Виправлення дрібних помилок.
Автор:
ID додатку: com.red.light.green.light
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Мови інтерфейсу: English
Завантажити Squid.io для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Squid.io!

Інші додатки в категорії