Summoners War

Summoners War 8.3.4

Summoners War — динамічна тактична гра, що представляє собою суміш покрокової стратегії і MMORPG. У центрі сюжету гри — протистояння кількох могутніх сил. Використовуючи міць каменів виклику гравець закликає різноманітних воїнів, щоб потім, переміщаючи і застосовуючи їх унікальні здібності і властивості, знищувати противника. В якості воїнів виступають ігрові карти, які поставляються у вигляді стартових наборів, тематичних колод фракцій і їх розширень.

Складність геймплея полягає у виборі юнітів, яких в Summoners War досить багато. Кожен з них має свої характеристики. Гравці, які викликають героїв, можуть грати заздалегідь заданими розробниками гри колодами, або складати свої власні з карт обраної фракції і найманців.

Ігровий процес нагадує деякі «олдскульні» тактичні ігри, в яких гравцеві доводилося прокачувати героїв, збирати війська і покроково битися, періодично використовуючи заклинання. Ось лише бродити гексагональними клітинками тут вже не доведеться, та й взагалі ходити героями теж, адже юніти тут нападають з місця, а всі функції виконуються з бази, включаючи пошук підземель, тренування деяких солдатів і доступ до PvP.

У військ, а також монстрів (їх тут сотні різновидів) є різні властивості, які є антиподами один одному: це Вода, Вогонь, Вітер, Світло і Пітьма. Крім іншого, солдат можна посилювати за допомогою системи еволюції і поліпшення навичок, використовуючи для цього спеціальний ресурс — руни. Для легкості і простоти в боях можна скористатися авторежимом, який дозволить освоїтися в грі і пройти парочку підземель, а також пізнати ази битв в PvP.

Зміни в останній версії

  • Захоплююча RPG, що підкорила серця заклиначів з усього світу!
  • Збирайте монстрів, вибудовуйте унікальну стратегію бою та здобувайте перемогу за перемогою!
  • Ребаланс навичок монстрів
  • Додані оригінальні монстри колаборації з Відьмаком
  • Нове меню/UI зі статистикою Захоплення
  • Інші доопрацювання та виправлення помилок для підвищення комфорту гравців
Автор:
ID додатку: com.com2us.smon.normal.freefull.google.kr.android.common
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.1 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Summoners War для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Summoners War!

Інші додатки в категорії