Talking Tom Cat 2

Talking Tom Cat 2 5.8.4.94

Talking Tom Cat 2 — продовження пригод кота Тома. «Оновлений» Том повторює всі ваші фрази смішним голосом, а також реагує на дотики та інші дії. Багато хто вважає, що Talking Tom Cat 2 підходить лише маленьким дітям, але дорослі, які люблять цих милих тваринок, також сподобається нова гра.

Тепер наш кіт вже не живе біля сміттєвих баків, як у попередній частині — сьогодні він вже популярна зірка і живе в затишному будинку. Він так само не любить, коли його тикають в мордочку, але приходить у захват, коли ви його гладите по животику або торкаєтеся до його пухнастого хвоста.

У другій частині гри інтерфейс переробили, він став більш привітним і зрозумілим. Отримати підказки тепер дуже просто — для цього є відповідна кнопка «I». Сам Том в основному залишається таким самим балакучим і веселим кошеням, яке повторює ваші фрази і любить, коли з ним грають. Але є й відмінності — тепер Том став зіркою, він більш активно реагує на ваші знущання. На додаток до цього розробники додали безліч нових витончених способів вивести Тома з себе. В цьому вам активно допоможе його сусід — песик Бен. Бен — особливий «шкідник», він любить знущатися над бідним Томом. Дві його улюблені справи — зіпсувати повітря (тоді Том прикриє носа і в цьому положенні буде деякий час чекати і повторювати все за вами) і налякати Тома вибухом пакета за його спиною (кошеня злякається і стрибне на люстру).

У Talking Tom Cat 2 вас очікцє поповнення одягу та аксесуарів, які ви можете використовувати для створення атмосфери в будинку і прикрашання свого улюбленця. Граючи в  міні-ігри кожен день, ви можете збирати цінні золоті монетки. У новій версії ви все так само зможете зберігати ролики і моменти, які вам найбільше сподобалися. Для цього потрібно натиснути на іконку відеокамери, зберегти події на екрані вашого пристрою і відправити на YouTube або Facebook. Там ви також можете подивитися ролики своїх друзів і порівняти у кого Том крутіший і веселіший.

Зміни в останній версії

  • Виправлення помилок та незначні покращення геймплею.
Автор:
ID додатку: com.outfit7.talkingtom2free
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.1 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Talking Tom Cat 2 для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Talking Tom Cat 2!

Інші додатки в категорії