Pou

Pou 1.4.84

Pou (Поу) — гра в жанрі «тамагочі». Ви повинні наглядати за маленьким інопланетним вихованцем. Годуйте його, купайте, грайте з ним, дивіться як він росте, відкривайте разом з ним нові рівні, нові костюми і декорації… В першу чергу гра рекомендується дітям, але й дорослі можуть серйозно «підсісти» на неї.

Поу — це схожа на трикутну картоплину істота з великими трохи сумними очима. Незважаючи на його не дуже привабливий вигляд він досить симпатичний, товариський і веселий. Сумувати поруч з Поу вам не вдасться — на вас чекає безліч приємних турбот. У Поу є цілих п’ять кімнат: спальня, кухня, ігрова кімната, лабораторія і хол. На вулиці його чекають прогулянки і веселі ігри.

Їжу для вашого вихованця потрібно купувати в спеціальному магазині. Там само можна придбати йому різні аксесуари, туалетні приладдя, шпалери, одяг та інші необхідні для істоти речі.

Покупки в магазині здійснюються за монетки які здобувається під час гри в ігровій кімнаті. Там ви можете обрати одну з 20 цікавих міні-ігор в яких можна не тільки розважити Поу, а й заробити монетки. Звичайно — для того щоб купити деякі речі, доведеться постаратися, але грати в  міні-ігри досить цікаво.

Зміни в останній версії

- Виправлені помилки.

Історія змін →

Автор:
ID додатку: me.pou.app
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 2.3 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
Pou

Cackle

Інші додатки в категорії