Talking Ben

Talking Ben 4.2.0.24

Talking Ben — ще одна гра в стилі тамагочі від розробників популярного Talking Tom Cat. Talking Ben може стати вашим милим, і в той же час капосним вихованцем, з яким ви і ваші друзі ніколи не будете нудьгувати. Talking Ben вже сподобався більш ніж 50 мільйонам фанатів з усього світу.

Бен — професор хімії, який вийшов на пенсію, він живе тихим і затишним життям. Найбільше він любить їсти, пити і читати улюблену газету. Якщо Бен добереться до газети, то вам доведеться дуже довго його діставати, щоб Бен відклав її. Як і кіт Том, Бен вміє повторювати за вами слова і фрази, причому робить він це з особливим басистим голосом. Він може бути ледачим, капосним, не звертати на вас увагу або не слухати і кривлятися. Серед стандартних дій: ви можете змусити Бена поїсти, попити, поговорити з ним по телефону, потикати його в мордочку, лапи і живіт, полоскотати його. Бен також зреагує на дотик до фотографії на стіні. Як колишній професор хімії, Бен радіє як щеня, коли ви заводите його в лабораторію. Тут Бен любить проводити експерименти, змішувати колби з хімічними препаратами і спостерігати веселі та несподівані навіть для нього реакції — аж до вибухів. Через кожні 18 годин ви будете отримувати по 2 пробірки для цих експериментів безкоштовно.

Talking Ben — гра не лише для дітей, дорослі теж отримують задоволення від веселого песика. Графіка в Talking Ben не найкраща, але це не перешкодить вам насолоджуватися грою. Керування в Talking Ben інтуїтивно просте, всі іконки для дій красиво промальовані і зрозумілі навіть для дитини. Ви можете записувати відео з Беном, відправляти його на YouTube, Facebook, друзям по  e-mail або MMS. Для цього потрібно натиснути на іконку відеокамери і просто записати дії Бена. Переглядайте відео на сторінках друзів в соціальних мережах і бийтеся за звання самого веселого господаря Бена.

Зміни в останній версії

  • Виправлення помилок та незначні покращення геймплею.
Автор:
ID додатку: com.outfit7.talkingben
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.0.3 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Talking Ben для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Talking Ben!

Інші додатки в категорії