The Walking Dead: A New Frontier

The Walking Dead: A New Frontier 1.04

The Walking Dead: A New Frontier — цікава епізодична пригодницька відеогра, заснована на серії коміксів Роберта Кіркмана «The Walking Dead». Якщо ви є прихильником цих коміксів та однойменного серіалу, тоді ця гра однозначно буде вам до смаку. Вас чекає інтригуючий сюжет, захоплюючий геймплей, безліч цікавих локацій, сцен пошуку предметів і взаємодії з навколишнім середовищем.

Це довгоочікуване продовження всесвітньо відомої гри The Walking Dead: Season Two і третя гра в серії The Walking Dead. Дія гри відбувається в тому ж вигаданому всесвіті, що і в коміксі, де зомбі-апокаліпсис призвів до краху суспільства. Головні герої гри — оригінальні персонажі, з якими ми добре знайомі.

Головним героєм цього сезону є молодих хлопець на ім'я Хав'єр Гарсія, який шукає свою сім'ю. Ваш персонаж Хаві і Клементина з попередніх епізодів гри відтепер повинні працювати разом з іншими людьми, що вижили, аби врятувати свої сім'ї. Ваші долі тісно переплетуться, ви будете разом приймати доленосні рішення, кожне з яких може стати останнім.

Керування в The Walking Dead: A New Frontier максимально просте. Вам необхідно ретельно стежити за тим, що відбувається на екрані і в потрібний момент приймати правильні рішення. Саме від вас і ваших рішень буде залежати продовження гри та життя вашого персонажа. Діяти треба швидко!

Зміни в останній версії

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор:
ID додатку: com.telltalegames.walkingdead300
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
The Walking Dead: A New Frontier

Cackle

Інші додатки в категорії