TIDAL

TIDAL 2.108.0

TIDAL — популярний інтернет-сервіс потокового відтворення музики для пристроїв з ОС Android. Додаток відкриває доступ до величезної кількості різноманітної музики, цікавих подкастів, а також потокового відео. Сервіс гарантує найвищу якість відтворення як аудіо-, так і відеофайлів.

Цей додаток є непоганою альтернативою YouTube Music і Spotify. Встановивши продукт, ви отримаєте доступ до понад 60 мільйонів треків і 240 000 відео з можливістю прослуховування в якості Lossless і MQA. Тут представлено близько 30 різних жанрів музики, тому кожен може знайти, що послухати. Доступні не тільки найпоширеніші жанри: рок, поп, танцювальна музика, але й більш рідкісні, наприклад, реггі, кантрі або навіть християнська музика.

Крім цього, ви можете сортувати і відбирати музику за настроєм, різними подіями та іншими параметрами. На основі ваших уподобань TIDAL буде підкидати нові музичні композиції, які можуть бути цікаві саме вам. Ви завжди зможете прослухати найбільш трендові і популярні плейлисти. Також в додатку доступні Top 100 різних країн світу, де представлено дуже багато нової свіжої та цікавої музики.

Інтерфейс програми інтуїтивно зрозумілий і простий у використанні. Є зручний і швидкий пошук по базі контенту. Ви легко можете керувати своєю музичною бібліотекою: додавати вибрані треки у свій плейлист чи Вибране, а також завантажувати композиції на свій девайс або ж ділитися ними з друзями.

Сервіс розповсюджується за передплатою, але є пробний безкоштовний період на 30 днів. Якщо ж ви захочете придбати підписку, то повинні знати, що їх дві: Premium і HiFi. HiFi коштує дорожче і дозволяє слухати музику в форматі FLAC. Скасувати підписку можна в будь-який момент.

Автор:
ID додатку: com.aspiro.tidal
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Мови інтерфейсу: English
Завантажити TIDAL для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про TIDAL!

Інші додатки в категорії