Tower of Fantasy

Tower of Fantasy 2.4.0

Tower of Fantasy — це безкоштовна багатокористувацька онлайн-гра в жанрі рольової пригодницької гри з відкритим світом для мобільних пристроїв з ОС Android від компанії Perfect World Entertainment. У грі ви досліджуватимете світ, боротиметеся з сильними монстрами, виконуватимете різні доручення, за виконання яких отримаєте цінні нагороди, та багато іншого.

Сюжет гри полягає в тому, що людство було змушене залишити рідну планету через виснаження її природних ресурсів, через що вона стала непридатною для життя. Люди знайшли новий світ для колонізації — Аїда. Довгий час вони розвивалися та облаштовувалися там. Через деякий час люди виявили незвичайну комету, яку пізніше назвали «Мара». Після довгих досліджень вони виявили в кометі потужне джерело енергії, яке прозвали «Омніумом». Людство побудувало величезну вежу, щоб захопити комету, але випромінювання, яке видається Омніумом, створило катастрофу на Аїді.

Tower of Fantasy має величезний відкритий світ із великою кількістю ігрового контенту. Світ у грі є загальним, що дозволяє вам під час своїх подорожей та досліджень зустрічати інших гравців, проте ви не побачите всіх можливих гравців через велику кількість потоків. Ви зможете об'єднуватися в команди з іншими гравцями, вбивати разом босів та звичайних монстрів, досліджувати локації та багато іншого. У грі є режим PVP (player versus player). Ви зможете кинути виклик будь-якому гравцю, щоб битися з ним у бою віч-на-віч. Цей фактор додає елемент змагання у гру та робить її більш цікавою.

Tower of Fantasy має проблеми із озвученням. При виборі англомовного озвучення, в анімаційних сценах під час розмови, відсутній звуковий супровід. Через прив'язку до серверів, у гравців має бути постійне підключення до інтернету. Без підключення користувачі не можуть грати. Це зроблено для підвищення безпеки та зменшення кількості чітерів. Але через це у користувачів іноді спостерігається високий пінг, через що під час гри їх відкидає назад, а шкода противникам не зараховується. У грі є велика кількість багів. Наприклад, ви можете застрягти у текстурах або провалитися під них. Цей фактор заважає ігровому процесу та зменшує кількість гравців.

Автор:
ID додатку: com.levelinfinite.hotta.gp
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 7.0 і вище
Мови інтерфейсу: English
Завантажити Tower of Fantasy для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Tower of Fantasy!

Інші додатки в категорії