Umbrella

Umbrella 1.6.1

Umbrella — якісний безкоштовний захист Андроїд-пристроїв від реклами, шкідливих сайтів, стеження і шкідливих програм. Ця програма збільшує вашу онлайн-анонімність, прискорює інтернет-з'єднання, економлячи при цьому гроші.

До прямих обов'язків додатка входить: блокування надокучливої ​​реклами, шкідливих сайтів, захист від шкідливих програм, попередження про платні сайти, приховування дій користувача в мережі, захист від стеження за рекламою і соціальними мережами, прискорення роботи інтернету до 2 разів, брандмауер.

Додаток відстежує інтернет-трафік через спеціально створений сервіс локального VPN-каналу. Дані аналізуються без використання стороннього VPN-сервера, додаток містить вбудований локальний VPN-сервер. Все це гарантує користувачеві максимальний захист і приватність, що дуже актуально в сучасному світі.

Для того, щоб програма працювала, вона має бути постійно запущеною. Про роботу Umbrella свідчить іконка ключика в області сповіщень. При відключенні доступу до мережі, служба VPN відключається самостійно, звільняючи ресурси. При повторному підключенні іконка знову з'явитися.

Завантажуйте додаток і захистіть свій девайс від різного шкідливого ПЗ. Діліться враженнями та досвідом використання утиліти нижче в коментарях.

Автор:
ID додатку: com.consulenza.umbrellacare
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.0.3 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Umbrella для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Umbrella!

Інші додатки в категорії