vPlay

vPlay 1.54

vPlay — потужний онлайн-кінотеатр для пристроїв на базі Андроїд. Додаток забезпечує користувачеві доступ до величезної бібліотеки популярних, цікавих і якісних фільмів, серіалів, мультфільмів, аніме та іншого контенту. Все це доступно у відмінній якості і абсолютно безкоштовно.

Клієнт має масу переваг, але одним з головних плюсів вважається можливість онлайн перегляду торрентів. Для цього вам знадобитися додатковий клієнт: TorrServe або Ace Stream Media, а в налаштуваннях підключити сервери vPlay. Також краще, якщо на вашому гаджеті буде встановлений якісний сторонній медіаплеєр, наприклад, Vimu Media Player. Звичайно ж, ви можете використовувати і системний, але якість відтворення буде гірше.

Цей медіа клієнт містить просто величезну бібліотеку дійсно якісного контенту. Тут представлені всі свіжі новинки зі світу кіно. Практично до всіх фільмів є трейлер, вказана тривалість, акторський склад, рейтинг і інша корисна інформація.

Весь контент можна фільтрувати за багатьма параметрами. Наприклад, за рейтингом, країною-виробником, жанром, якістю відтворення і т.д. Є можливість додавати фільми в закладки для подальшого перегляду, є історія переглядів.

В цілому, онлайн-кінотеатр виглядає дуже солідно, з масою можливостей і переваг. Інтерфейс програми схожий з інтерфейсами подібних клієнтів, тому проблем з використанням не виникне. Якщо ви шукаєте хороший сервіс для онлайн перегляду фільмів, в тому числі торрентів, тоді vPlay саме те, що вам потрібно. Завантажуйте і насолоджуйтеся переглядом.

Зміни в останній версії

  • Покращено пошук плеєрів.
  • Додані кнопки навігації.
  • Доданий канал історія (для ATV).
  • Виправлений баг з темною темою.
  • Виправлений баг з розміром інтерфейсу.
Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити vPlay для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про vPlay!

Інші додатки в категорії