WG2021

WG2021 2021.3.1

WG2021 (War Groups) – оновлена ​​версія популярної стратегії в режимі реального часу для Android-пристроїв. У цій грі вам належить збирати загони, боротися проти мутантів та злочинних угруповань, досліджувати локації та захоплювати території, а також виконувати завдання та багато іншого.

Представлена ​​гра розроблена за мотивами всесвіту Сталкера та виконана у відповідній стилістиці. У додатку є безліч різної вогнепальної зброї з оригінальної гри, а також різні угруповання. Ви можете грати на одній з представлених карт, таких як «Болота», «Кордон», «Звалище», «Агропром», «Рудий ліс» та багато інших.

Вам доступні два режими гри – «Кампанія» та «Виживання». Для початку гри в кампанії вам необхідно вибрати групу людей, за яких ви гратимете. Наприклад, сталкери, бандити, екологи та багато інших. Також вам пропонується вибрати складність гри — стандартну або складний режим. У кампанії вам необхідно виконувати завдання, збирати ресурси та захоплювати території. У режимі виживання ваше завдання — вижити, захищаючись від мутантних хвиль.

Однією з переваг гри є можливість створювати та редагувати власні угруповання. Ви можете встановлювати прапор, назву угруповання та озвучку бійців, а також їх зовнішній вигляд та екіпірування. Також ви можете вибирати портрет командира, вибрати ім'я і спорядження. Окрім цього, ви маєте можливість встановлювати відносини з іншими угрупованнями в зоні (ворог/нейтрал). Надалі це впливатиме на ігровий процес.

Слід зазначити, що в грі є реклама, яку ви можете подивитися за певні нагороди. Наприклад, переглянувши рекламу під час гри, ви можете отримати внутрішньоігрову валюту для розвитку вашого загону. Також за перегляд реклами ви можете увімкнути режим Turbo, який прискорює гру в два рази.

Найбільший мінус — відсутність навчального режиму у грі. Оскільки гра складна і вимагає часу, щоб у ній розібратися, навчальний режим дозволив би прискорити цей процес. Також із мінусів варто виділити малу кількість налаштувань у грі. Користувач може самостійно змінити мову гри лише на російську або англійську, змінити портрети персонажів та мутантів та включити максимальну частоту кадрів.

Зміни в останній версії

  • Виправлено безліч помилок
  • Змінено баланс
  • Перероблено деяку зброю
  • Нові іконки деяких угруповань
  • Додані детектори.
Автор:
ID додатку: com.rsg.WG2021
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.4 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити WG2021 для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про WG2021!

Інші додатки в категорії