Yandere School

Yandere School 1.1.2

Yandere School - це мобільна гра, яка була виконана в жанрі екшн. Ігровий процес ведеться від третьої особи. Головним героєм гри є школярка, яка зійшла з розуму. Основним її завданням в грі буде вбити всіх своїх однокласників. При цьому при реалізації вбивств вона буде підходити самими різними способами. В даному випадку гравець може використовувати абсолютно всі предмети, які трапляються йому під руку. Наприклад, викрутки, лопати, бейсбольні біти і так далі.

Варто сказати, що головна героїня, якою ви будете керувати, є не найсильнішою. Саме тому, у вас буде відсутня можливість атакувати велику кількість учнів. При цьому у вас буде відмінна можливість непомітно підкрадатися до однокласника ззаду. Після того як мета буде виконаною і відповідно, обраний однокласник мертвий, вам буде потрібно заховати його труп так, щоб його ніхто не знайшов. Для цього в грі передбачені різні «схованки» в ігровій локації. Наприклад, до таких тайників відносять комору.

Гра є дуже цікавою і популярною, перш за все, за рахунок добре відпрацьованої системи управління. Вона є інтуїтивно зрозумілою для кожної людини і відмінно адаптується для мобільних пристроїв мають сенсорний дисплей. У лівій частині дисплея розташований віртуальний джойстик. У свою чергу справа, ви можете побачити наявність різних кнопок, які є функціональними. З їх допомогою можна управляти головною героїнею, наприклад, почати з будь-ким діалог, атакувати, підняти тіло і так далі.

Yandere School є досить цікавою грою, яка не дивлячись на те, що пов'язана з вбивствами, дуже весела. Розробниками була відмінно опрацьована графічна складова. Завдяки цікавій тематиці, вона припаде до душі не тільки дітям, а й дорослим. Встановивши Yandere School на свій смартфон або планшетний комп'ютер, ви зможете максимально весело провести свій час після роботи, навчання або навіть у вихідний день.

Незважаючи на те, що графіка в грі є дуже хорошою, вона може бути встановлена ​​і запущена на гаджетах мають середні технічні характеристики. Говорячи про операційну систему, то Yandere School може інсталюватися на Android 4.1 або більш свіжу версію. Встановивши дану версію гри, можете не сумніватися, що ви залишитеся їй задоволені.

Зміни в останній версії

- Виправлені помилки.

Історія змін →

Автор:
ID додатку: com.teaandcakegames.yandere
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.1 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
Yandere School
Cackle

Інші додатки в категорії