Yandere School

Yandere School 1.1.2

Yandere School - це мобільна гра, яка була виконана в жанрі екшн. Ігровий процес ведеться від третьої особи. Головним героєм гри є школярка, яка зійшла з розуму. Основним її завданням в грі буде вбити всіх своїх однокласників. При цьому при реалізації вбивств вона буде підходити самими різними способами. В даному випадку гравець може використовувати абсолютно всі предмети, які трапляються йому під руку. Наприклад, викрутки, лопати, бейсбольні біти і так далі.

Варто сказати, що головна героїня, якою ви будете керувати, є не найсильнішою. Саме тому, у вас буде відсутня можливість атакувати велику кількість учнів. При цьому у вас буде відмінна можливість непомітно підкрадатися до однокласника ззаду. Після того як мета буде виконаною і відповідно, обраний однокласник мертвий, вам буде потрібно заховати його труп так, щоб його ніхто не знайшов. Для цього в грі передбачені різні «схованки» в ігровій локації. Наприклад, до таких тайників відносять комору.

Гра є дуже цікавою і популярною, перш за все, за рахунок добре відпрацьованої системи управління. Вона є інтуїтивно зрозумілою для кожної людини і відмінно адаптується для мобільних пристроїв мають сенсорний дисплей. У лівій частині дисплея розташований віртуальний джойстик. У свою чергу справа, ви можете побачити наявність різних кнопок, які є функціональними. З їх допомогою можна управляти головною героїнею, наприклад, почати з будь-ким діалог, атакувати, підняти тіло і так далі.

Yandere School є досить цікавою грою, яка не дивлячись на те, що пов'язана з вбивствами, дуже весела. Розробниками була відмінно опрацьована графічна складова. Завдяки цікавій тематиці, вона припаде до душі не тільки дітям, а й дорослим. Встановивши Yandere School на свій смартфон або планшетний комп'ютер, ви зможете максимально весело провести свій час після роботи, навчання або навіть у вихідний день. Незважаючи на те, що графіка в грі є дуже хорошою, вона може бути встановлена ​​і запущена на гаджетах мають середні технічні характеристики.

Зміни в останній версії

- Виправлені помилки.

Історія змін →

Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.4 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
Yandere School

Cackle

Інші додатки в категорії