Art of War: Legions

Art of War: Legions 6.8.7

Art of War: Legions — увлекательная бесплатная стратегическая аркада для устройств на базе Android. В этой игре геймер сможет почувствовать себя настоящим полководцем, умело расставляя своих воинов на поле боя, чтобы одержать победу. Вначале игры вам предстоит управлять лишь маленькой группой воинов, но постепенно, проходя уровни, вы сможете создать мощное войско.

Гравець може розставляти різні роди військ на свій розсуд, використовуючи всі тактичні переваги і можливості. Виробіть власну стратегію, щоб перемогти всіх суперників, навіть тих, що перевершують вас за кількістю. Це не стратегія в реальному часі, тому виставивши воїнів належним чином, просто спостерігайте за боєм.

При цьому геймеру важливо пам'ятати, що потрібно не тільки атакувати суперників, а й вміти захистити свій замок. Ретельно продумайте оборонну стратегію, щоб вашу фортецю не зруйнували вороги.

Art of War: Legions має приємну графіку і ненав'язливий музичний супровід. Геймплей також відрізняється простотою і невимушеністю, особливо на перших рівнях. Лише після 14 рівня геймеру відкриється доступ до дійсно складних завдань, які принесуть чимало дорогоцінного каміння та різних бонусів.

Але це не означає, що на перших рівнях ви можете просто розслаблятися і нічого не робити! Продумуйте стратегію ведення бою наперед, придбайте нові бойові одиниці, щоб здобути перемогу в подальших складних боях. Завантажуйте цю цікаву гру на свій девайс і проявіть себе справжнім стратегом.

Изменения в последней версии Арт оф вар легионс

  • Скорректировано Харон, Фрейя и Один применяются во всех режимах игры.
  • Обновлено описание навыка Харона.
Автор:
ID приложения: com.addictive.strategy.army
Цена: Бесплатно
Обновлено:
Версия Android: 4.1 и выше
Русский язык: Есть
Украинский язык: Нет
Скачать Art of War: Legions для Android

Комментарии

Хотите поделиться впечатлениями или задать вопрос?

Начните обсуждение, оставив комментарий со своими мыслями о Art of War: Legions!

Похожие приложения