1.1.1.1

1.1.1.1 6.16

1.1.1.1: Faster & Safer Internet — безкоштовна програма, що забезпечує безпечне підключення вашого Андроїд-пристрою до мережі Інтернет. Ця програма встановлює на пристрій профіль VPN, який дозволяє перехоплювати та захищати DNS-запити та передавати дані через мережу Cloudflare.

Використовуючи сервіс, ви зможете не тільки обходити блокування ресурсів в інтернеті, якщо такі є за вашим місцем розташування, але і бути спокійними за свою безпеку. Програма захистить ваш смартфон практично від усіх відомих загроз безпеки: шкідливе програмне забезпечення, крипто-майнінг, фішинг та інші.

Розробники програми гарантують користувачеві повну конфіденційність та захист персональних даних. Програма не передає особисті дані користувача третім особам. До того ж більшість трафіку, що виходить з вашого телефону, шифрується.

1.1.1.1 — це простий у використанні DNS, використовуючи який ви зможете швидше та безпечніше працювати або просто серфити в інтернеті. Щоб сервіс почав працювати, вам не потрібно довго копатися в налаштуваннях і розбиратися в параметрах. Досить торкнутися екрана один раз, провівши повзунок праворуч, щоб запустити роботу. Програма має простий у використанні інтерфейс з мінімальним дизайном. Є світла та темна теми оформлення.

Зміни в останній версії

  • Виправлено помилку, через яку резервний трафік локального домену неправильно маршрутизувався правилами розділеного тунелю.
  • Додано підтримку доменів із підстановковими знаками у правилах розділеного тунелю, які мають допустимий запис DNS із підстановковими знаками.
Автор:
ID додатку: com.cloudflare.onedotonedotonedotone
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
1.1.1.1

Cackle

Інші додатки в категорії