Adventures of Mana

Adventures of Mana 1.1.0

Adventures of Mana — цікава пригодницька рольова гра в жанрі екшн для мобільних пристроїв з ОС Андроїд. Це свіжий ремейк з тривимірною графікою колись популярної гри Final Fantasy Adventure, яка вийшла ще в 1991 році. Стилістика гри виконана в типовому японському стилі рольової гри з рольовим рендерингом сцени. Всіма улюблений мультяшний стиль, досить якісна 3D графіка, захоплюючий геймплей роблять цю гру привабливою для багатьох геймерів по всьому світу.

Сюжет гри обертається навколо унікального дерева Mana, що наділене чудодійною силою. Легенда говорить, що воно наділяє людину унікальними здібностями, якщо та лише торкнеться до нього. Однак сили зла вже активізувалися і хочуть оволодіти магічним деревом. Завдання головного героя і його партнерки — якомога швидше знайти і захистити дерево Mana, завадивши Темному Лорду Глефи зруйнувати його.

В основному ігровий процес орієнтований на нескінченні битви з монстрами або іншими ворогами. Вам доведеться багато подорожувати по ігровому світу, що розділений на кілька областей, пробиратися через страшні підземелля, щоб досягти своєї мети. У цій грі вас будуть супроводжувати різні неігрові персонажі. Кожен з них має певні навички, які ви можете використовувати, щоб перемагати ворогів.

По мірі проходження гри вам необхідно шукати нову зброю і навчитися якісно взаємодіяти з нею. Також ви будете здобувати нові навички, які допоможуть долати перешкоди, що постійно виникатимуть по дорозі і рухатися далі. Керуючи спеціальними символами можна проводити якісні атаки і знищувати ворогів максимально швидко. При правильному використанні всіх технік ведення бою і шести доступних видів зброї ви гарантовано отримаєте перемогу над будь-яким суперником.

Зміни в останній версії

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор:
ID додатку: com.square_enix.adventures
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
Adventures of Mana

Cackle

Інші додатки в категорії